Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Grochowska 217/15, 04-077 Warszawa

Jeszcze nie oceniono

T: 600 484 320
T:
Adres www: noriet.pl

Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych oraz majątkowych. Jeśli szukasz najbardziej zaangażowanych prawników od rozwodów, spraw związanych z władzą rodzicielską lub spraw alimentacyjnych, bądź też chciałbyś dowiedzieć się co możesz zrobić w sprawie «wtopionej» inwestycji, nie wahaj się i skontaktuj się z nami.

Nasi adwokaci są jednymi z najlepszych w sprawach o rozwód, separację, pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie, ograniczenie i zakazanie kontaktów z dzieckiem. Specjalizujemy się również w sprawach o podział majątku, zniesienie współwłasności i rozliczenie nakładów w razie zniesienia wspólności majątkowej między małżonkami.

Prowadziliśmy wiele spraw rodzinnych i zdajemy sobie sprawę, że dla naszych Klientów są to sprawy szczególnie delikatne i wyczerpujące. Dlatego z jednej strony pomagamy Państwu przejść przez te trudne chwile służąc wsparciem, ale z drugiej strony jako profesjonalni adwokaci analizujemy każdą sprawę na chłodno i dbamy o to, żeby interes naszych Klientów był jak najlepiej zabezpieczony.

Z uwagi na doświadczenie, uprawnienia i umiejętności mediacyjne, udało nam się w kilku sprawach doprowadzić do wypracowania rozwiązań, które pozwoliły naszym Klientom zawrzeć korzystne dla nich ugody.

Usługi:

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A. - Lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez ZnanyPrawnik.eu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram